Bílá stodola 10. ( poslední díl ) - Poslední malé dobrodružství

4. srpna 2010 v 11:06 |  Komixy
Lily se vzbudila a uslyšela zařehtání , které slyšela na podivném místě. Podívala se z okna a uviděla krásného černého koně , který se pásl před jejich domem. Lily se rychle oblékla a potichu seběhla na zahradu. Černý kůň stál úplně klidně. Lily se k němu přiblížila a pohladila ho. Lily na něj opatrně , ale rychle nasedla a černý kůň se tryskem rozjel k místu , kde zařehtal.

Když tam dojeli , Lily seskočila a před sebou uviděla bílou stodolu. Nikdy si jí nevšimla. Lily šla dovnitř a uviděla šest prostorných boxů. Wow. vyslovila zmateně Lily. Kůň zařehtal. Lily ho pohladila a všimla si malé bedýnky s potřebami na čištění. Koně pěkně vyhřebelcovala a rozhodla se , že se bude jmenovat Blesk. Lily na něj nasedla a Blesk se cvalem rozjel do jezdeckého klubu. 

Když tam dojeli , Lily uviděla paní , která hřebelcovala koně. Ahoj , jsem tady nová ředitelka tohoto klubu. Ty jsi Lily , viď ? řekla ta paní. Ano. řekla Lily. Já jsem Alli , můžeš mi tak říkat. řekla. Alli se zděsila. Ten kůň , na kterém si přijela , se z této stáje ztratil. Lily z Bleska zmateně seskočila. Blesk se ztratil ? zeptala se zmateně. Blesk ? To je Andones. řekla Alli. Aha. řekla zase Lily. Zaveď ho prosím do výběhu. řekla Allii už klidněji. Lily ho zavedla do výběhu a vydala se zmateně domů.


Doma prohledala zásuvky a našla výstřižek z novin. Stálo tam:
Ztratil se kůň jménem Andones z jezdeckého klubu u Bílé stodoly.


Lily zandala výstřižek zpět do zásuvky a šla se projet na Bronzovi. Tento týden se ji stalo vše možné i nemožné ...

Koník
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama