Bílá stodola 4. - odjezd

7. července 2010 v 19:33 |  Komixy
Ráno Lily probudila mamka. Vstávej , Lily. něžně řekla. Proč ? zeptala se rozespale Lily. Pojedeš na velké závody. řekla zase mamka. Závody ?! A s kým ? zeptala se zase Lily. No přece s Goldem , Silverem a Bronzem. řekla zase mamka. Aha. řekla Lily a vyhrabala se z postele. Vzala si na sebe oblečení a šla se do kuchyně najíst.
Snídaně
Mamka jí mezitím zbalila kufr a donesla do kuchyně. Lily si kufr vzala a šla do stájí. Ve stáji na ni už čekal pan Bres a povídá: Doufám , že si připravená ! Ano , jsem. řekla Lily. Lily zavedla koně do přívěsu a sedla si do auta. Za volant si sedl pan Bres a už jeli.

Dojeli na hezké místo , kde už byli nějací koně ve výběhu. Lily vystoupila z auta a šla vyvést koně z přívěsu. Pak je zavedla do výběhu. První závod začíná v deset hodin. řekl pan Bres. Lily přikývla a podívala se na hodiny. Bylo půl deváté. Lily se rozhodla , že připraví sebe i koně. Ale kterého má připravit ? Nemůže jezdit na všech najednou. Lily se rozhodla , že nejdřív odjede Golda. Tak ho šla obstarat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama