Červenec 2010

Soutěž aneb různé

31. července 2010 v 19:43 Soutěže
Divný název , co ?

Dám si chvíli pauzu. Jak dlouho ? Asi do 3. srpna. Samozřejmě vám sem ještě přidám první návštěvnost , ale pak pauzu , jasné ? Doufám , že jo.


A ta soutěž je:
Napsat co nejvíce plemen koní. Beru pouze jednoho, který bude mít nejvíce ( tedy pokud to bude mít dobře  ).Tak pište a ahoj !


Animace

Webblogu

25. července 2010 v 15:01 Spřátelené blogy
Takže mám první spřátelený blog. Moc se mi líbí a doufám , že se bude líbit i vám.

Zde je krásný blog.


A tu je jeho diplom.

Diplom

Bílá stodola 8. - Krádež

24. července 2010 v 15:08 Komixy
Lily a Summer se probudily časně ráno. Lily hned vstala a vyšla z jeskyně. U jeskyně stál Bronze a Silver a pofrkovaly. Summer , budeme muset vyrazit. řekla Lily. Summer líně vylezla z jeskyně. Pak 
obě osedlaly koně a nasedly na ně. Pak krokem jely k Summer domů. 


Když uviděly dům , ve kterém Summer bydlela , zaradovaly se. Naštěstí přijely domů brzo. Slezly z koní a odsedlaly je. Pak je vyhřebelcovaly , nakrmily , napojily a zavedly do stáje.


Když přišly do stáje , málem Lily omdlela hrůzou. Gold byl pryč. Někdo tady byl. řekla neklidně Summer. Pak se obě zděsily , nechaly koně stát a šly do domu. V domě bylo všechno poházené , 
zničené a rozbité.


V domě nikdo nebyl. Všude bylo prázdno. Mamka s taťkou jsou určitě v práci. řekla Summer. Musíme najít Golda ! vykřikla Lily. Obě běžely do stáje , rychle osedlaly koně a tryskem jely po stopách. 


Blížil se soumrak. 

Musíme si najít bezpečné přespání. řekla Summer. Lily přikývla a uviděla jeskyni. Koně radši vzaly do jeskyně a přivázaly je. Pak ulehly na zem a pokoušely se usnout. Obě měly strach o Golda. Mezitím
Golda jsme ukradli , ještě musíme ty dva. řekl pan Bras a pan Bres přikývl. 

Gold sebou házel a uši měl sklopené. Snažil se uvolnit od řetězu , ale nešlo mu to. 
Příště je předposlední díl !

Prázdniny

24. července 2010 v 12:15 Téma týdne
Prázdniny jsou super věc. Jezdí se na výlety , užíváme si volna atd. Blogaři mají taky více času na blog. To je asi všechno.

Prázdniny

Jsem zpátky

23. července 2010 v 17:22 Různé
Tak jsem se vrátila z dovolené. Bylo to moc pěkné. Měli jsme autocamp v Liberci. Budu sem vám
psát , kde jsme byli a jaké to bylo. Ahoj !

Dva koníci

NEBUDU TU

17. července 2010 v 12:02 Různé
Zítra jedeme na výlet. Takže tady asi týden nic nebude. Pá

Kůň

Bílá stodola 7. - koně

16. července 2010 v 9:17 Komixy
Lily a Summer šly po stopách a najednou uviděly velké , krásné jezero. A za jezerem - bylo divoké stádo koní ! Zatajily dech. Lily se zalíbil černý kůň , který byl asi vůdce stáda. Summer se zalíbila bílá kobylka. Ale pak si Lily na něco vzpomněla a potichu řekla: Co když je jeden kůň ten , kterému patří ty stopy. A jeden třea ten , kterého chtějí pan Bras a Bres zabít ! obě se polekaly.
Musíme stádo převést jinam. Nemůžou tady zůstat ! řekla Summer. No jo , ale jak ? zeptala se Lily. To už nějak vymyslíme. řekla Summer. Holky šly za strom něco vymyslet. Přemýšlely a přemýšlely.


Začalo se stmívat a holky pořád nic nevymyslely. A tu Lily vykřikla: Už to mám. Pokusím se Bronzovi vysvětlit , aby ty koně zavedl na bezpečné místo. Dřív už mě taky poslechl. Summer uvažovala a nakonec přikývla. Lily začala Bronzovi vysvětlovat , aby se na chvíli připojil ke stádu a odvedl je do bezpečí. Bronz Lily zafrkal do vlasů , jako kdyby jí rozumněl. Bronz šel za stádem. Začal řehtat a ostatní koně si ho všimli.


Když už byla veliká tma , a koně s Bronzem byli na cestě do bezpečí , Lily a Summer si řekly , že by se měly poohlédnout po nějakém přístřešku.  
Uviděli pěknou jeskyňku , tak si tam vlezly a koně přivázali. Pak si lehly a spaly.

Facebook

13. července 2010 v 13:41 Téma týdne
Facebook je dobrá i nedobrá věc. Dobrá je v tom , že si tam můžete dopisovat s přáteli , dělat kvízy a třeba si posílat obrázky. Nedobrá je v tom , že když tam zveřejníte něco , co může vidět každý , že vás to může přivést do velkých problémů. Proto je lepší si to nejdříve pořádně rozmyslet , než se tam přihlásíme.

Zde je facebook.

Raceday

13. července 2010 v 13:21 Hry
Super hra na superhrách ! Je o koních !

Nejdříve si vytrénujete koně a pak můžete jet dostihy.

Zde si můžete hru zahrát.

Marie Rottrová

11. července 2010 v 11:29 Celebrity
Narození: 13. listopadu 1941   Ostrava-Hrušov
Žánry: Popmusic
Povolání: Zpěvačka , pianistka , hudební skladatelka , textařka , moderátorka
Nástroje: PianoFoto
Marie Rottrová

Lara Fabian

10. července 2010 v 18:35 Celebrity
Rodné jméno: Lara Crokaert
NAROZENÍ: 9. ledna 1970 Etterbeek , Belgie
ŽÁNRY: Pop-music
            Pop-rock
            Acoustic
            Dance
POVOLÁNÍ: Zpěvačka-textařka , hudebnice , herečka
NÁSTROJE: Zpěv , piano , klávesy
AKTIVNÍ ROKY: 1986 -  současnost
VYDAVATEL: Polydor , Sony music , Universal music Group
Lara
Lara Fabian

Mondo carto

9. července 2010 v 12:01 Hry
Mno , tuhle hru moc neznám.

Musíte najít poklad !

 No tak pokud má někdo zájem , tak zde najdete hru.

Hodně štěstí !!!

Stáj

Slatiňany

9. července 2010 v 11:49 Hřebčíny
 Hřebčín Slatiňany byl  založen roku 1898 jako zámecký hřebčín. Vznikl z původních stájí pro dostihové koně a koně pro parfosní hony , které patřily spolu s přilehlým zámkem a panstvím rodině Auerspergů a nachází se na severním okraji města v zámeckém parku.

Slatiňany

Slatiňany - hřebčín
Hřebčín Slatiňany

Bílá stodola 6. - záhada

9. července 2010 v 10:54 Komixy
Půjdem si zajezdit ? zeptala se Lily. Jasně. řekla Summer. Šly do stáje a osedlaly si koně. Summer si vzala Silvera a Lily Bronze. Nasedly na koně a jely. Pojedeme se podívat na to místo , kde jsi uslyšela zařehtání ? zeptala se Summer. Ale to je hrozně daleko , až v Jorviku. řekla Lily. To nevadí , aspoň se koně provětrají. řekla Summer. Dobře. řekla Lily. Pobídly koně do klusu a jely do Jorviku. Takhle do Jorviku dojedeme až za tmy. řekla Lily. Hm , tak přejdeme do cvalu. řekla Summer. Přešly do cvalu. 
Začalo se stmívat. Summer , když pojedeme podél ohrady , tak tam možná cestu najdeme. řekla Lily. Tak jely podél ohrady.


Summer
Pak už Lily poznávala Jorvik. Zahnula na louku a přešla do trysku. Summer také přešla do trysku a jely. A to už Lily uviděla místo , kde zařehtal kůň. Spomalila do kroku a dojela na místo. Sesedly z koní a začaly prohlédávat místo. Máma bude zuřit , když se vrátíme pozdě. řekla Summer. Tak jí zavolej a řekni , že jsme jely na dlouhou projížďku a že se vrátíme až pozdě. řekla Lily. Dobře. řekla Summer a vytáhla mobil.

Lily zatím odsedlala koně a nechala je se napást. Lily zahlédla koňské stopy , které nepatřily jejím koním. Summer si stop všimla taky a obě šly po stopách ( s koňmi ).

Mondo veto

8. července 2010 v 18:21 Hry
Zahrajte si na veterináře ! Je to bezva hra.

Zde najdete hru !


Přeji mnoho zábavy !

Těžká drezúra

Mondo Cuisto

8. července 2010 v 18:18 Hry
Staňte se vlastníky šnečího chovu ! Je to dobrá hra.


Tady najdete hru !

Přeji mnoho zábavy !!!

Hnědý koník

Mondo zoo

8. července 2010 v 18:12 Hry
Ahoj ! Tahle hra sice není s koňma , ale je super. Zařídíte si vlastní zoo !


Tady najdete mojí zoo !   ( Ještě tam toho moc není )A zde najdete přihlášení !Je to bezva hra. A zadarmo !

Kůň a pes

Chceš se spřátelit ?

8. července 2010 v 17:47 Spřátelené blogy
Chceš si spřátelit blog  ? Jestli chceš můžeš mi kdykoli napsat. Ráda si vás spřátelím.
Podmínky:
Musíš obíhat alespoň dvakrát týdně a napsat komentář !!!

Napiš:
1. Přezdívka
2. Adresa blogu
3. O čem blog je


Bílá stodola 5. - zrada

8. července 2010 v 16:19 Komixy
Lily nasedla na Golda a jela k závodišti. Dívala se , jak jedou ostatní jezdci. A to už slyší.
Teď pojede Lily Cosmonová ( Kosmonová ) se svým koněm Goldem. řekl komentátor. Lily se nadechla a vjela cvalem na závodiště. Přeskočila první překážku , pak druhou , třetí a pak už měla zajeté celé kolo. Z tribuny se ozval potlesk. Lily vyjela ze závodiště a šla Golda vykrokovat. Pak ho odsedlala , vyhřebelcovala , nakrmila , napojila a zavedla do výběhu.

Chvíli se dívala , jak koně pobíhají po výběhu. Pak k ní přiběhli její koníci. Lily každého pohladila a pak se šla do domu pro hosty převléct.

Když se převlékla , uslyšela za rohem dva známé hlasy , které patřily pan Bresovi a panu Brasovi.
Musíme ho získat , je to velice krásný a vzácný kůň. řekl pan Bras. Jo , to jo , ale musíme získat hlavně taky ty koně , co má Lily. řekl pan Bres. Jo a až je ukradnem , necháme je zabít. řekl pan Bras a pak oba odešli.

Lily stála za rohem a nevěřila vlastním uším. Beznadějně se svalila na zem a zůstala takhle ležet asi pět minut. Pak si ale dodala odvahy a šla do výběhu. Zavolala na svoje koně , ti přiběhli a Lily je zavedla do stáje. Zavolala taxi s přívěsem , do přívěsu naložila koně a sedla si do auta. Kam to bude ? zeptal se řidič. Do Krušovic. řekla Lily. V Krušovicích bydlela její kamarádka Summer. Chtěla u ní pár dní přespat a poradit se s ní , co udělat , aby zabránila krádeži svých koní a ještě nějakého jiného.

Když taxi zastavil , Lily vystoupila a šla vzít z přívěsu koně. Přivázala je k sobě a vedla je k domu , kde bydlela Summer. Zazvonila a z domu vyšla Summer. Ahoj. řekla Summer. Ahoj.řekla Lily. Pojď za mnou. Ukážu ti stáj. řekla Summer a šla za dům. Za domem byla pěkná stáj a ve stáji byly čtyři boxy. Summer kdysi mívala koně , jenomže jí umřel. Lily je zavedla do boxu.

Pak šly do domu se najíst. Summer otevřela dveře a Lily hned pozdravila Summer potrhlá máma. Ahoj , Lily. Jsem moc ráda , že tě zase vidím. řekla a dala na stůl dva krajíce chleba s máslem.

Když se najedly , šli do Summer pokoje. Jak si se dozvěděla , že pan Bres a Bras chystají něco zlého ? zeptala se Lily. No , pan Bras je můj strýc , ale já ho nemám ráda. A jednou sem přišel taky pan Bres a mluvili o tom. řekla Summer. Aha. řekla Lily. Budeme hrát pexeso ? zeptala se Summer. Jo. řekla Lily. Summer vyndala pexeso , zamíchala ho , rozdala ho a pak hrály.

Pro ségru

8. července 2010 v 15:52 Obrázky
To je pro tebe !

Divoká kočka
Čičinka
Vlci
Parkúr a drezúra
Koník
Doufám , že se ti to líbí !